top of page

SPRÁVA A MARKETING SOCIÁLNYCH SIETÍ

Vaše sociálne siete v rukách BIZNISBADY

Viete, že ich pre svoje podnikanie potrebujete, no nemáte na ne čas a

zároveň hľadáte profesionálne riešenie. 

Vaše sociálne siete v rukách BIZNISBADY vám túto dilemu vyriešia

V dnešnej dobe sa nezaobídete bez prezentácie vašej spoločnosti na sociálnych sieťach.

Sociálne siete sa stali novodobým kultúrnym stánkom súčasnej spoločnosti a preto ponechávať ich fungovanie na náhodu je hazardovaním s vašou cieľovou skupinou a otváranie obrovských možností a potenciálu pre vašu konkurenciu.

Čo je však ďaleko dôležitejšie, nie každý si môže dovoliť prenechať správu sociálnych sietí na agentúru, ktorá sa špecializuje na sociálne média alebo na jednotlivcov zameraných na túto oblasť, nakoľko takáto správa je veľmi jednoducho povedané, prijatím ďalšej osoby alebo osôb do vášho podnikania, čo je spojené s dodatočnými nákladmi pre spoločnosť.

V interaktívnom pracovnom manuáli môjho online programu AKO NA INSTAGRAM, v ktorom sústreďujem 100+1 najčastejších chýb, nedostatkov a odporúčaní, píšem o jednej z najväčších "chýb", ktorej sa na sebe dopúšťame a to je to, že si spravujeme svoje sociálne média pre vlastné podnikanie sami.

Nechcem to tu teraz rozvádzať, ale je to bohužiaľ tak.

Na jednej strane, ak si spravujeme sociálne siete sami, často krát strácame odstup, nie sme schopní pozrieť sa na našu prezentáciu nestranným pohľadom a to často nakoniec smeruje k jednotvárnej až nudnej prezentácii a unaveným publikom z neustáleho forsírovania nášho produktu alebo služby. 

Na druhej strane a podľa mňa je toto ďaleko dôležitejšie ako čokoľvek iné... 

 

Čas, ktorý by sme mali venovať našim deťom, rodine, partnerom, priateľom a sebe samým, plytváme na skrolovanie po sociálnych sieťach a hľadaním zázračnej pilulky, ktorá rozbehne naše sociálne siete želaným smerom.  

 

V dnešnej dobe už nestačí vyhodiť príspevok na Instagram alebo Facebook, prihodiť zopár hashtagov a kliknúť na tlačítko propagovať. Sociálne siete nabrali také obrátky, že presadiť sa je každodenná niekoľko hodinová záležitosť.  

Nie je pre vás dôležitejšie zaoberať sa vašou prácou a riadením spoločnosti?

 

Myslím, že nemusím túto záležitosť ďalej rozvádzať.

VERÍM, ŽE UŽ NECH SA ROZHODNETE AKOKOĽVEK, VAŠE SOCIÁLNE SIETE BUDÚ VAŠOU VÝKLADNOU SKRIŇOU, NA KTORÚ BUDETE HRDÍ A HLAVNE VÁM PRINESÚ ŽELANÝ EFEKT!

Martin Sýkora | Biznisbady

Biznisbady%2520kontakt_edited_edited.png

Čo je to BIZNISBADY SOCIAL MEDIA SOS a ako vám viem pomôcť.

Správou a marketingom sociálnych sietí a Internetu sa venujem od roku 2017, od založenia spoločnosti GET A CLIENT Media, s.r.o. a táto činnosť je od počiatku mojou hlavnou náplňou a zameraním a je tým, čo som študoval a učil sa od najlepších v tejto branži na svete.

Nakoľko je zrejmé, že moja agentúra nie je veľká spoločnosť s desiatkami zamestnancov a kompletnú správu sociálnych médií riadim a spracúvam osobne, nie je v mojich silách v tomto čase spravovať sociálne siete pre viac ako 3 spoločnosti resp.osobné značky.

Niekto to môže považovať za nevýhodu, osobne mám opačný názor, nakoľko sa dokážem v tomto rozsahu plne sústrediť na správu a tým prinášať želané výsledky bez použitia automatizovaných aplikácií tretích strán, známych aj pod pojmom BOT-i, ktoré sú brané z pohľadu zriaďovateľov sociálnych sietí za nedovolené a neprípustné.

Pre kompletné zastrešenie služieb spolupracujem aj s externými dodávateľmi služieb, ktorí patria medzi najlepších vo svojej branži.

Čo môžete odo mňa očakávať:

  • kompletná správa vášho Instagram profilu, od počiatočných analýz až po realizáciu príspevkov, komunikáciu s vašou cieľovou skupinou a propagáciou

  • kompletná správa vášho Facebook profilu, resp. vašej fanpage v tom istom rozsahu ako pre Instagram

  • nastavenie a spustenie vašej prezentácie aj na ďalších sociálnych sieťach ako YouTube, Linked In, Pinteres, TikTok, atď. podľa potrieb a stanoveného zacielenia na vašu cieľovú skupinu

Ďalej ponúkam aj tieto služby:

  • kompletný web design a tvorba web stránok a e-shopov

  • email marketing

  • tvorba lead pages a lead magnets

  • tvorba chat botov

  • audio a video produkcia

  • tvorba a nastavenie reklamných kampaní

  • Google ad words a SEO optimalizácie

V prípade vášho záujmu ma prosím kontaktujte cez kontaktný formulár v Kontakte stránky alebo priamo telefonicky. Preberieme detailne možnosti spolupráce.

Martin Sýkora

bottom of page