top of page

AKO NA INSTAGRAM

Skúsenosti zozbierané od 300+ klientov v jednorázových individuálnych konzultáciách a v konzultačných programoch Instanavigátor
Pozrite si prvú lekciu a úvod do programu ZADARMO:
phonto.jpg

Ako získať zákazníkov a klientov v roku 2023
Ako ich získať prostredníctvom Instagramu

Dnes už nepotrebujete roky skúseností, aby ste rozbehli alebo zdokonalili svoje pôsobenie na Instagrame. V dnešnej dobe je potrebné sledovať najmä trendy a stratégie, ktoré vás privedú k platiacim zákazníkom. Ako ovládnuť hru Instagramu, k tomu vám rýchlou a efektívnou cestou pomôže online program AKO NA INSTAGRAM, s ktorým získate kompletné know-how, ako budovať svoju profitujúcu značku na tejto sociálnej sieti.

PREČO VSTÚPIŤ DO PROGRAMU
AKO NA INSTAGRAM?

Najnovšie trendy

Už nikdy viac zastaralé online kurzy.

Tento program sa pravidelne aktualizuje, aby obsahoval najnovšie metódy a trendy. Je interaktívny, čo ho formuje podľa vašich požiadaviek. Nezáleží na tom, či chcete získať klientov alebo len budovať svoj osobný Intagram účet, program AKO NA INSTAGRAM vám pomôže.

Riadené tutoriály

Jednoducho si pozrite videá v členskej zóne pomocou akéhokoľvek zariadenia pripojeného na internet. Program vám prináša detailné video návody, postupy a tutoriály. Môžete stráviť roky zbieraním všetkých potrebných zručností a vedomostí sami alebo ich získať v tomto programe na jednom pohodlnom mieste v nepomerne kratšom čase.

Overené stratégie

Je jedno v akej oblasti pôsobíte alebo v čom podnikáte. Program sa formuje a prináša vám ucelené a overené stratégie pre efektívne fungovanie, šité na mieru, podľa vašich požiadaviek. Na základe vašich spätných väzieb sa aktualizuje a dopĺňa o nové lekcie.

Úsporné platby

Nevyhadzujte peniaze von oknom za neaktuálne a predražené online kurzy. Získajte to čo potrebujete a využívajte, ako dlho uznáte za vhodné. Plány odberu sú dostupné pre každého, sú flexibilné, s možnosťou zmeny odberu a úspory alebo ukončenia kedykoľvek.

VYBERTE SI SVOJ PLÁN ODBERU ČLENSTVA

 • AKO NA INSTAGRAM

  17€
  Každý mesiac
  Interaktívny video program s automatickým obnovením členstva
   
  • video lekcie a detailné návody
  • pravidelná aktualizácia a nové lekcie
  • automatické obnovenie odberu každý mesiac
  • možnosť zrušenia odberu kedykoľvek
 • Najlepšia voľba

  AKO NA INSTAGRAM TOP

  98€
  Každý rok
  Interaktívny video program s automatickým obnovením členstva
   
  • ušetrite až 50% ročne
  • video lekcie a detailné návody
  • pravidelná aktualizácia a nové lekcie
  • automatické obnovenie odberu po 1 roku
  • možnosť zrušenia odberu kedykoľvek
 • AKO NA INSTAGRAM VIP

  197€
   
  Celoročný odber programu ZDARMA + 120/min konzultácia
  Platí jeden rok
  • celoročné členstvo v programe ZDARMA
  • 1 x 120 min individuálna konzultácia
  • video lekcie a detailné návody
  • pravidelná aktualizácia a nové lekcie
Kotva Výber Plánu Ako n Instagam

Najčastejšie Otázky a Odpovede 

Áno, program Ako na Instagram je vhodný nielen pre začiatočníkov alebo tých čo len plánujú rozbehnúť svoje pôsobenie na Instagrame, ale aj tých, čo sú na Instagrame už dlhšiu dobu, no Instagram im neprináša to, čo od neho očakávajú, stagnujú alebo chcú svoje pôsobenie posunúť na vyšší stupeň.

Je program určený pre začiatočníkov?

Môžem si zmeniť spôsob odberu členstva?

Áno, tak, ako si môžete program vyskúšať na jeden mesiac, kedykoľvek si môžete zmeniť aj plán odberu na jeden rok (ušetríte 50%) alebo ho zmeniť aj na VIP odber, v ktorom máte tento program na celý rok zdarma, platíte len za jednu 120 min. osobnú individuálnu konzultáciu v hodnote 197 EUR.

Dostanem upozornenie pred obnovením môjho odberu, resp. o zrušení odberu?

Áno, približne 3 dni pred obnovením odberu Vám príde mailom informácia, že Váš odber členstva bude obnovený aj s dátumom platnosti Vášho odberu. Skontrolujte si prosím aj Váš spam list, nakoľko je možné, že Vám email pristane práve tam, ideálne ak označíte mail odosielateľa, ako dôveryhodný, aby Vám následne prichádzali všetky maily zo stránky Biznisbady, do hlavnej pošty.

Program sa aktualizuje každý deň o nové lekcie, video manuály a tutoriály. Taktiež sa dopĺňa o lekcie, ktoré sú zaujímavé, dôležité a podstatné pre Vás, na základe Vašich spätných väzieb a požiadaviek.

Ako často sa program aktualizuje?

Ako si viem zmeniť plán odberu?

Plán odberu si môžete zmeniť kedykoľvek v priebehu aktuálneho mesiaca, ideálne však pred ukončením Vášho aktuálneho mesiaca, nakoľko ho máte už zaplatený. Prejdite do Vašej členskej zóny a pod Vašim profilom, kliknite na "moje predplatné", tam odber zrušíte a následne si vyberiete výhodnejší odber tu.

Mám nárok na vrátenie peňazí?

Online program Ako na Instagram si máte možnosť vyskúšať na jeden celý mesiac za cenu 17 EUR. Na tento program sa nevzťahuje žiadna iná záruka vrátenia alikvótnej a ani celej sumy za Vami zaplatený mesačný odber programu. Verím však, že informácie, ktoré nájdete v programe v priebehu mesiaca, Vám pomôžu nasmerovať Váš Instagram želaným smerom.

Je možné vystaviť faktúru za odber aj na spoločnosť, pre uplatnenie nákladov spol.?

Áno, samozrejme Vám vieme vystaviť faktúru aj na Vašu spoločnosť. Nakoľko však momentálne systém platformy neumožňuje automatizované zadanie fakturačných údajov podľa potrieb našej legislatívy, čo veríme bude tiež čoskoro vyriešené, pošlite nám prosím Vaše fakturačné údaje na email: info@biznisbady.sk z Vašej prihlasovacej emailovej adresy. 

Plánujete rozšíriť online programy aj o iné, zaoberajúce sa online biznisom?

Áno, už teraz sa môžete tešiť na nové moduly, ktoré sa intenzívne pripravujú do nového online programu Online Biznis Akadémia, ktorý bude zahŕňať všetko potrebné pre úspešný rozbeh nie len online podnikania. Včas Vás budeme o tomto novom programe informovať.

bottom of page